29/02/2016




    Освітній проект «Враховуй різницю»
25-26 лютого  у м. Бердянськ вчителі  Запорізькоі  області на практиці відпрацьовували навички відкритого спілкування з дітьми в умовах соціального конфлікту. «Кроки до порозуміння» - саме так називається спеціальний курс, який стане основою  уроків толерантності в школах.

22/02/2016


Слова-руйнівники здоров’я: чому ми хворіємо?

Існує безліч факторів, як явних, так і неявних, які визначають наше самопочуття та здоров’я. Останнім часом з’являється все більше підтверджень того, що неявні фактори, такі як мислення, емоції, настрій і мова відіграють не останню роль у формуванні першопричин хвороб. Як говорять учені, наші клітини і тканини «вбирають» всі наші думки, а тіло чує абсолютно все, про що ми думаємо і що говоримо.

13/02/2016

Використання Інтернет-ресурсів в діяльності педагога


Інтернет сьогодні входить в усі життєві сфери, в тому числі і в освіту. Використання ресурсів глобальної мережі вчителями-предметниками викликає сьогодні ряд проблемних питань, які необхідно чути, відстежувати і вирішувати. 




08/02/2016

Складання сенканів на уроках «Основи здоровя
У своїй роботі творчий учитель використовує різноманітні форми й методи, щоб урок захопив, заінтригував, запав у душу кожного школяра. Існують різні методи.
При опрацюванні різних тем на своїх уроках використовую такі форми роботи: складання тестів,  ребусів , кросвордів. Використовуючи метод «сенкан» ставлю на меті розвиток критичного мислення , творчих здібностей та розвиток талантів учнів. Складаючи сенкан, учні мають змогу висловлювати своє бачення навколишнього світу , ставлення до певної ситуації.




01/02/2016

Використання біологічних казок , легенд, притч на уроках «Основ здоровя»

Активізації пізнавальної діяльності учнів, підвищенню їхнього інтересу до знань, поглибленню та свідомому засвоєнню знань із питань охорони здоров’я сприяє подача наукової інформації в незвичайній алегоричній формі – у формі казок, легенд , притч, які сприяють інформаційному та емоційному збагаченню сприйняття, мислення і почуттів школяра. Використання цікавого матеріалу дає можливість різнобічно пізнати проблему, пов’язану зі збереженням і зміцненням здоров’я.